HOME

         Misją Zespołu Warm Medical jest opracowywanie, produkcja i dostarczanie rozwiązań dla globalnego przemysłu medycznego i farmaceutycznego. Produkujemy zarówno niestandardowe rozwiązania, znormalizowane produkty jak i produkty pod własnymi znakami towarowymi. Produkcja i procesy są certyfikowane zgodnie z wieloma normami.

Zespół Warm Medical nieustannie poszerza swoje kompetencje zawodowe poprzez edukację, śledzenie nowości z branży medycznej, zapoznawanie się z nowatorskimi rozwiązaniami i technologiami. Nie są nam obce wszelke przepisy, zarządzenia i normy obowiązujace w tej branży. Korzystamy z informacji zawartych na tematycznych portalach informacyjnych i w prasie fachowej. Nasza wiedza i kompetencja jest gwarancją Twojego zdrowia.

medtubeUruchomiliśmy kanał informacyjny na portalu MedTube. Niebawem zamieścimy tam filmy i inne materiały promujace nasze wyroby, pokażemy ich zastosowanie w branży medycznej.

Oferujemy również rozwiązania systemowe, a także bierzemy czynny udział przy wprowadzamy firmy zagraniczne z ich produktami na nasz rynek Polski, a także Europy Wschodniej. Przy tym posiadamy dużą wiedzę i ogromne doświadczenie gdzie możemy pochwalić się znakomitymi rekomendacjami.

W trakcie prac badawczych i współpracy z kilkoma jednostkami medycznymi stworzyliśmy swoje pierwsze produkty, które oferujemy na rynku polskim jak i zagranicznym, więcej w zakładce Produkty 

 

Copyright © 2017 Warm Medical                   Wykonanie i administracja MireQ